wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwroty

Zwroty

Zwroty
 

  1. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., Dz. U. z 2014 poz. 827 Klient ma praw do odstąpienia od zawartej na odległość umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od jego otrzymania.
  2. Zakupiony towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że jest kompletny, nie nosi śladów użytkowania oraz nie został w żaden sposób uszkodzony.
  3. Rezygnacji (odstąpieniu od umowy) należy powiadomić Księgarnię internetową (we wskazanym terminie 14 dni) poprzez wypełnienie Formularza o odstąpieniu od umowy, który należy przesłać pocztą elektroniczną (w formie podpisanego skanu, na adres: poczta@alfamedica.pl) lub tradycyjną (na adres: Wydawnictwo Medyczne „Alfa-Medica Press”, ul. Cygański Las 11, 43-309 Bielsko-Biała), a następnie odesłać zwracany towar na adres: Wydawnictwo Medyczne „Alfa-Medica Press”, ul. Cygański Las 11, 43-309 Bielsko-Biała, w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia.
  4. W celu usprawnienia rozpatrywania chęci zwrotu towaru, zgłoszenie powinno zawierać: dane Klienta, numer faktury/paragonu, datę zamówienia oraz kwotę transakcji.
  5. Zwracany towar należy prawidłowo zabezpieczyć na czas transportu.
  6. Do zwracanego towaru należy dołączyć kopię dowodu zakupu (kopia faktury, paragonu).
  7. Zwrot publikacji następuje na koszt Klienta.
  8. Zwroty będą na bieżąco rozpatrywane przez Wydawnictwo, które gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru (bez kosztów przesyłki). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zwróconego towaru, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

Przejdź do strony głównejProjekt i Wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi